fbpx

BULL5 OM do 500 kg. SIŁOWNIK DO BRAM PRZESUWNYCH W KĄPIELI OLEJOWEJ. NAJMOCNIEJSZY I NAJTRWALSZY NA RYNKU.

Najnowszy napęd BULL 5OM do bram przesuwnych do 500 kg wagi bramy, o sile ciągu 650N jest najmocniejszym produktem dostępnym na polskim rynku. BULL5OM jest zmodyfikowaną wersją standardowego siłownika BULL5M, produkowanego od ponad 15 lat.

Przekładnia mechaniczna siłownika BULL5OM wykonana jest z brązu i stali, zanurzona w kąpieli olejowej, co gwarantuje długą żywotność siłownika. Olej użyty do produkcji Bulla 5OM to najwyższej klasy olej mineralny AGIP BLASIA 100.
W tej technologii Beninca produkuje już od blisko 45 lat, stosuje ją głównie w napędach do pracy przemysłowej. Od teraz przekładnia ze stali i brązu w kąpieli olejowej znajduje się również w jednym z najmniejszych siłowników w ofercie, dzięki czemu również klienci indywidualni będą mogli cieszyć się wyjątkową jakością Beninca jeszcze dłużej.

Centrala BULL5 OM posiada wiele przydatnych funkcji np.: częściowego otwarcia bramy tzw. „furtki”, spowolnień w fazie otwarcia zamknięcia, zamknięcia bramy po przecięciu linii fotokomórek, współużytkownika i wiele innych.
Standardowo wbudowane magnetyczne wyłączniki krańcowe.