fbpx

100% MADE IN ITALY. JUBILEUSZ 40-LECIA BENINCA.

W 2019 roku obchodzimy 40 – lecie założenia Automatismi BENINCA i rozpoczęcia produkcji.

Produkcja we własnych fabrykach i staranny dobór materiałów od początku istnienia stały się kluczowymi elementami naszej strategii. Produkty BENINCA stały się punktem odniesienia dla pozostałych producentów automatyki do bram.
Rzemiosło, proces produkcyjny ewoluował przez te wszystkie lata, podążaliśmy za tymi zmianami, nie rezygnując z jakości i niezawodności, które stanowią o naszym DNA.
Dzięki obranym celom jesteśmy cenionym i znanym producentem na całym świecie. BENINCA jest jedyną w branży jest firmą rodzinną.  100 procent produkcji w dalszym ciągu odbywa się we Włoszech. Posiadamy własny dział projektowy. Jesteśmy właścicielem kilkunastu patentów. .
Produkty BENINCA to synonim jakości, niezawodności i estetyki charakterystycznej dla włoskiego wykonania.

 

 

 

Dzięki naszej pasji do pracy, dokładnym badaniom, rozwojowi i wprowadzaniu nowych technologii stale poprawiamy i unowocześniamy produkty aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników.

Wszystkie te działania doprowadziły Grupę BENINCA do uzyskania certyfikatu poświadczającego, że cały proces produkcyjny odbywa się we Włoszech
(100% MADE IN ITALY).
Natomiast certyfikat ISO 9001 od TÜV Italy świadczy o zgodności z międzynarodowymi standardami i potwierdza spełnienie norm dotyczących systemu zarządzania jakością w organizacji.