Napędy do bram przesuwnych

Napęd do bram przesuwnych do 500 kg był pierwszym napędem wyprodukowanym  przez firmę Beninca już 40 lat temu. Od początku istnienia siłowniki przesuwne Beninca stały się punktem odniesienia dla pozostałych producentów ze względu na wysoki moment obrotowy, jakość i niezawodność.

Przekładnie siłowników do bram przesuwnych Beninca wykonane są brązu, stali hartowanej i zanurzone w kąpieli olejowej, jak we flagowym automacie do 800 kg o nazwie BULL8OM. Centrale sterujące, dzięki którym otrzymują Państwo wymarzony tzw. napęd na pilota są innowacyjne i zaspokajają oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. W standardzie, bez dopłat nasze napędy przesuwne mają wbudowany enkoder, dzięki któremu otrzymują Państwo dodatkowe, poza fotokomórkami, zabezpieczenie przed ewentualnym uszkodzeniem przedmiotów znajdujących się w świetle bramy przesuwnej.

W ofercie Beninca znajdą Państwo siłowniki do bram przesuwnych od 300 kg aż do 4500 kg przeznaczone do automatyzacji posesji prywatnych jaki i wspólnot mieszkaniowych czy fabryk.

Dobierając automatykę do bram skrzydłowych należy wziąć pod uwagę następujące parametry:

 • długość i wagę bramy,
 • częstotliwość otwierania bramy przesuwnej przez napęd.

Automat do bram przesuwnych może być sterowany drogą radiową przy pomocy pilota  ale również z przycisku czy telefonu komórkowego.

 • Do 500kg wagi bramy

  Do 500kg wagi bramy

 • Do 800kg wagi bramy

  Do 800kg wagi bramy

 • Do 2000kg wagi bramy

  Do 2000kg wagi bramy

 • Do 4500kg wagi bramy

  Do 4500kg wagi bramy