Szlabany

Szlabany parkingowe

Aby zapewnić sobie kontrolę nad wjazdem i wyjazdem pojazdów z parkingu, warto zdecydować się na niezawodne, profesjonalne szlabany parkingowe. To urządzenia stosowane od lat zarówno na posesjach prywatnych, jak i firmowych. Szlabany Beninca to nowoczesne, wyposażone w najnowsze funkcje i najlepsze parametry systemy parkingowe, które wspierają w procesie administrowania parkingiem.

Szlaban parkingowy – pełna kontrola i bezpieczeństwo

Dzisiejsze automatyczne szlabany parkingowe są zwykle sterowane za pomocą pilota. To nowoczesne systemy parkingowe, które z wykorzystaniem najnowszych technologii ułatwiają zarządzanie parkingiem – prywatnym czy firmowym. Pozwalają odgrodzić wjazd na teren firmy, osiedla lub domu i w pełni kontrolować, kto wjeżdża na posesję. Solidne szlabany na pilota pełnią też funkcję dodatkowego zabezpieczenia przed nieproszonymi gośćmi czy złodziejami. Szlabany automatyczne stanowią nie tylko utrudnienie dla osób nieuprawnionych do korzystania z parkingu, ale i wzmocnienie ochrony antykradzieżowej w firmie czy na osiedlu. Dzięki zastosowaniu szlabanu parkingowego Twoje miejsce parkingowe nie zostanie zajęte przez inny samochód.

Szlabany parkingowe Beninca – zastosowanie

Zastosowanie szlabanów parkingowych Beninca to przede wszystkim zabezpieczenie parkingów:

 • w większych lub mniejszych przedsiębiorstwach (magazynach, biurach, halach produkcyjnych czy mniejszych firmach),
 • na osiedlach domów wielorodzinnych i osiedlach mieszkań,
 • w galeriach handlowych i sklepach wielkopowierzchniowych

Szlabany parkingowe Beninca pozwalają skutecznie odgrodzić wjazd na posesję i zwiększyć kontrolę nad wjazdami i wyjazdami pojazdów z terenu obiektu. Tak kompleksowe rozwiązania, jak automatyka szlabanów, zwiększają wydajność działania parkingu przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa.

Szlabany Beninca dla Twojej wygody

W przypadku zastosowania szlabanów wjazdowych w sklepach i galeriach handlowych mogą usprawnić system pobierania opłat za parking. Wiąże się to ze zwiększeniem zysków dzięki lepszej kontroli przepływu pojazdów na terenie parkingu. Zautomatyzowany system pobierania opłat parkingowych oznacza więc oszczędności, ale też pełną kontrolę nad liczbą samochodów na parkingu i zajmowaną przez nie powierzchnią parkingu. Możesz ustalać limity postoju, ustalać rezerwacje miejsca parkingowego i więcej. Obsługa klientów korzystających z parkingu dzięki szlabanom parkingowym Beninca nigdy nie była tak prosta.

Jesteś właścicielem sklepu lub hotelu? Zarządzasz terenem biurowca, szpitala, centrum handlowego, szkoły lub uczelni? Szlabany wjazdowe ułatwią Ci administrowanie parkingiem, a pracownikom, klientom, gościom lub studentom znacznie uproszczą korzystanie z parkingu.

Wjazdy i parkingi pod kontrolą – automatyka szlabanów

Niezawodne szlabany Beninca z systemami parkingowymi Beninca to:

 • Szybkie odblokowanie – dzięki zewnętrznemu odblokowaniu zapewniają maksymalne bezpieczeństwo w przypadku zaniku prądu.
 • Jakość komponentów – ponad 40 lat doświadczenia w produkcji doprowadziło do wyboru najlepszych komponentów stosowanych w produkcji – stali hartowanej, brązu, gwarantujących długoletnią i niezawodną pracę.
 • Precyzyjna regulacja– szybkości, siły, spowolnienia pracy w fazie otwarcia i zamknięcia, wyważenia ramion.
 • Intensywna praca – szlabany Beninca produkowane wyłącznie w wersji 24V, dzięki czemu przeznaczone są do intensywnego użytkowania.
 • Bezpieczeństwo – szlabany Beninca wyposażone w amperometryczne wykrywanie przeszkód.

Beninca oferuje sprzedaż szlabanów parkingowych najlepszej klasy.

Automatyczny system parkingowy – co musisz wiedzieć?

Jakie parametry należy uwzględnić, wybierając automatyczny system parkingowy. Oto najbardziej przydatne parametry, o których warto pamiętać przy wyborze szlabanu parkingowego:

 • dopuszczalna i wymagana intensywność pracy – dopasowana do intensywności ruchu na przejeździe
 • szerokość przejazdu i długość ramienia szlabanu – ramię powinno zasłaniać cały przejazd; w przypadku szerszych przejazdów można zastosować dwa szlabany po obu stronach; oferujemy szlabany do 5 m długości ramienia oraz szlabany nawet do 8 m dł. ramienia
 • minimalny czas otwarcia szlabanu – w miejscach o większym natężeniu ruchu ważny będzie krótki czas otwierania szlabanu parkingowego

W przypadku wyboru szlabanu parkingowego, warto wziąć też pod uwagę serwis gwarancyjny i wsparcie techniczne producenta.

Szlabany wjazdowe EVA

Linia szlabanów EVA o nowoczesnym wyglądzie, w kolorze szarym pasującym do nowoczesnej architektury wyposażona jest w ramiona eliptyczne, redukujące niekorzystne działanie wiatru i system zabezpieczający przed zgnieceniem z sygnalizacją amperometryczną – automatyczne wykrywanie przeszkód zgodne z normami UE. Istnieje możliwość zastosowania zasilania awaryjnego.

Szlabany EVA wyposażone są w najnowocześniejszą centralę sterującą posiadającą wiele przydatnych funkcji, m.in.:

 • zasilacz stabilizowany(większość dostępnych na rynku szlabanów posiada transformator) – zmniejszony pobór energii,
 • funkcja automatycznego zamknięcia po przecięciu linii fotokomórek, możliwość sterowania impulsowego za pomocą pilota, przycisku, pętli magnetycznej,
 • enkoder absolutny – zapamiętuje położenie ramienia w przypadku zaniku napięcia. Po pojawieniu się napięcia szlaban nie potrzebuje „uczyć się” ponownie położenia ramienia – zwiększa funkcjonalność i ułatwia obsługę,
 • wbudowana karta ładująca baterie. W przypadku zaniku zasilania szlaban działa z akumulatorów. Jeśli w trakcie pracy wartość napięcia na akumulatorach spadnie poniżej 17V, szlaban automatycznie otworzy się i pozostanie otwarty do pojawienia się napięcia sieciowego i podania kolejnego impulsu sterowania. Funkcja gwarantuje użytkownikom możliwość bezobsługowego użytkowania szlabanu. Szlabany bez takiej funkcji w przypadku zaniku napięcia wymagają odblokowania ręcznego – co nie jest łatwe w przypadku wielu użytkowników lub dużego nasilenia ruchu,
 • funkcja parking– w momencie przecięcia fotokomórek ramię zatrzymuje się.

Szlaban EVA.5 cechuje się dodatkowo nowoczesnym wyglądem i wysoką estetyką.
Szlabany Beninca pracują w wielu prestiżowych miejscach w Polsce i na całym świecie.

Postaw na jakość i wygodę – wybierz szlabany parkingowe Beninca

Sprzedaż szlabanów parkingowych Beninca to profesjonalna oferta na najwyższej klasy produkty, a oferowane przez nas urządzenia parkingowe to wysokiej jakości systemy parkingowe przystosowane nawet do bardzo intensywnej pracy. Szlabany parkingowe Beninca są solidne, mało podatne na uszkodzenia i awarie, wyróżniają się odpornością na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych.

Stawiamy na komfort, dlatego produkujemy szlabany parkingowe na pilota, które zapewniają najwyższą wygodę i swobodę użytkowania. Dzięki temu nie trzeba opuszczać samochodu, aby dostać się na teren parkingu, a najnowszej generacji elementy zabezpieczające zapewniają bezpieczeństwo użytkowania. Oferujemy też inne akcesoria, jak słupki parkingowe – wszystko dla Twojej wygody korzystania z parkingu.

Korzyści z wykorzystania szlabanów Beninca

Jakie są największe zalety wykorzystania automatycznych szlabanów parkingowych Beninca?

 • Łatwa administracja parkingiem
 • Bezobsługowy, niskokosztowy system zarządzania parkingiem
 • Pełna kontrola nad wjazdami i wyjazdami pojazdów z parkingu
 • Zwiększone bezpieczeństwo
 • Oszczędność czasu i środków na zarządzanie ruchu na parkingu

Ty też już dziś zainwestuj w szlabany parkingowe Beninca! Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły!

 • Do 5m dł. ramienia

  Do 5m dł. ramienia

 • Do 8m dł. ramienia

  Do 8m dł. ramienia