Systemy parkingowe

Nowoczesne rozwiązania kontroli przejazdu – dla lepszego zarządzania powierzchniami parkingowymi. System parkingowy nie tylko umożliwia kontrolę wjazdu pojazdów na teren parkingu, ale też usprawnia system pobierania opłat za parkowanie. Automatyka parkingowa to rozwiązanie, z którego korzystają zakłady pracy, galerie handlowe, osiedla mieszkaniowe i sklepy wielkopowierzchniowe w całej Polce i na świecie. Pełna kontrola dostępu, możliwość bezobsługowego kasowania biletów (automatyczny pobór opłat) i sprawne, bezpieczne funkcjonowanie parkingu.

Nowoczesny system parkingowy Beninca

Dziesiątki tysięcy obiektów korzysta z systemów parkingowych do zdalnego otwierania szlabanów i automatycznego poboru biletów. Automatyka do parkingów ułatwia życie zarówno kierowcom, jak i zarządcom parkingów.

Jak działają systemy parkingowe?

To automatyczne rozwiązania i urządzenia do kontroli wjazdów i wyjazdów, które pozwalają w prosty sposób zautomatyzować i usprawnić opłaty za bilet za wjazd i wyjazd pojazdu z terenu parkingu. Jak wygląda proces korzystania z takiej automatycznej kasy parkingowej? Kierowca naciska przycisk do pobrania biletu lub zbliża kartę i pobiera bilet parkingowy. Zawiera on informacje na temat godziny wjazdu na teren parkingu i pozwala rozliczać kierowcę za czas pobytu zgodnie ze stawką taryfową obowiązującą w danym obiekcie. Następnie kierowca opłaca wykorzystany czas parkowania i skanuje bilet przy wyjeździe. Jeżeli opłata została prawidłowo uregulowana, szlaban zostaje automatycznie otwarty. Beninca Park System to zespół urządzeń do kontrolowania dostępu na teren przeznaczony do parkowania. Oferujemy nowoczesne systemy, które automatyzują funkcjonowanie parkingów – skontaktuj się z nami i przekonaj się, jak możesz usprawnić pracę parkingu z Beninca.

Korzyści z zastosowania systemów parkingowych

Konieczność wychodzenia z samochodu w trakcie deszczu i niepogody oraz niska płynność przejazdu pojazdów na wielkopowierzchniowych parkingach – to główne problemy, z jakimi zmagają się kierowcy i właściciele terenów parkingowych. Korzystanie z innowacyjnego systemu parkingowego daje możliwość komfortowego korzystania z bramy i szlabanu parkingowego. Indywidualnie dopasowana konfiguracja urządzeń pozwala na dostosowanie systemu do swoich potrzeb. Dlaczego warto skorzystać z rozwiązania, jakim jest system parkingowy?

  • sprawne funkcjonowanie parkingu dzięki terminalom wjazdu i wyjazdu – zautomatyzowany parking i eliminacja zatorów
  • automatyczna kasa biletowa – opłaty za parkowanie kierowca może realizować szybko i wygodnie
  • oszczędność – automatyczne parkingowe szlabany eliminują konieczność inwestowania w fizyczną obsługę parkingu i zatrudnianie dodatkowego pracownika
  • pełna kontrola nad opłatami i wjazdem/wyjazdem pojazdów (uszczelnienie systemu opłat)
  • zwiększone bezpieczeństwo na parkingu
  • wygoda użytkowania i administrowania

Systemy parkingowe skutecznie zabezpieczają teren, zwiększając komfort kierowcy i administratora terenu.

Gdzie korzystać z systemu parkingowego?

Urządzenia i szlabany parkingowe do automatyki parkingowej mogą być zastosowane zarówno na większych, jak i mniejszych parkingach. Gdzie można wykorzystać systemy automatyki parkingowej? Parkingi w obiektach komercyjnych, budynkach użyteczności publicznej, w zakładach pracy, na zamkniętych osiedlach. Z systemów parkingowych korzysta się nie tylko na parkingach prywatnych, ale też biurowych. To niezawodny, bezawaryjny system urządzeń do bezobsługowej obsługi parkingów, po których porusza się duża liczba samochodów. Oferujemy naszym Klientom systemy parkingowe Beninca Park System, czyli najwyższej jakości rozwiązania do automatycznej kontroli wjazdu na parking.

Terminale wjazdowe i wyjazdowe – automatyka parkingowa

Terminale wjazdowe i wyjazdowe Beninca to nowoczesne systemy parkingowe zaprojektowane i wyprodukowane z wykorzystaniem najnowszych technologii. Beninca Park System to łatwość montażu, niezawodność i bezkonkurencyjna na rynku cena. Sprawdzi się dla użytkowników abonamentowych – karta zbliżeniowa daje możliwość identyfikacji właściciela, dzięki czemu można ją wykorzystać dla pracowników czy gości hotelowych. Systemy parkingowe Beninca to rozwiązania, które łatwo dopasujesz do wielkości terenu przeznaczonego na parking, ruchu samochodów i indywidualnych wymagań administratorów obiektu.

Systemy automatycznego otwierania szlabanu

Terminal wjazdowy to automat parkingowy, który sprawnie sprawdza bilety i karty abonamentowe, przyznając możliwość wjazdu na parking uprawnionym kierowcom. Automatyczna kasa pozwala na zdalne otwieranie szlabanu. System parkingowy zwalnia szlabany tylko kierowcom aut, którzy wykupili dostęp. W ten sposób zwiększasz wygodę i bezpieczeństwo korzystania z parkingów. Postaw na bezawaryjne i najwyższej jakości urządzenia i podzespoły, które zapewniają długą i niezawodną pracę terminali. Poznaj niezawodne systemy parkingowe Beninca!

Wyświetlanie jednego wyniku