Certyfikat

TESTOWANIE = WYSOKA JAKOŚĆ PRODUKTÓW

Produkty BENINCA zaprojektowane są, aby zaspokoić zróżnicowane potrzeby rynku. W tym celu, na różnych  etapach projektowania są one testowane zarówno pod względem mechanicznym, jak i elektronicznym.

Testy przeprowadzane są w trudniejszych warunkach i pod większymi obciążeniami niż w realnych sytuacjach. Mamy 2 miejsca testów – jeden w fabryce, drugi na zewnątrz – napędy i szlabany pracują bez przerwy w ekstremalnych warunkach atmosferycznych.

Wykonując testy, stosujemy metodologię ‘’najtrudniejszego przypadku’’ (worst case analysis), co oznacza, że produkt jest testowany w najtrudniejszych z możliwych warunków:

  • wahań dotyczących wartości znamionowej i wartości częstotliwości
  • ekstremalnych warunków atmosferycznych
  • zwiększonych limitów i częstotliwości użytkowania.

PRZEDKLINICZNE TESTY ZGODNOŚCI – WSZYSTKIE PRODUKTY BENINCA SPEŁNIAJĄ NORMY UE

Badania te mają na celu zbadanie odporności produktu na różnego rodzaju zakłócenia w granicach  maksymalnych limitów ustalonych przez UE. Testy te pozwalają nam ocenić, czy produkt jest gotowy, aby otrzymać znak „CE”.

KONTROLA JAKOŚCI = NIEZAWODNOŚĆ

Prawidłowy dobór materiałów, 3 poziomy kontroli wewnętrznej, odpowiedzialny wybór dostawców. Te elementy od zawsze były najważniejszymi elementami kontroli jakości.

KONTROLA WSTĘPNA: badania metrologiczne i fizyczne komponentów od firm zewnętrznych.

KONTROLA PÓŁPRODUKTÓW: kontrola półproduktów pod kątem połączeń, regulacji czy emitowanego hałasu – wszystkich elementów zwartych w instrukcji obsługi produktu.

AUDYT GOTOWEGO PRODUKTU: ponowna szczegółowa kontrola gotowych produktów i zestawów.

SYSTEM JAKOŚCI BENINCA: dzięki wieloetapowemu i szczegółowemu systemowi kontroli jakości i dostosowywaniu się do wymagań rynku, Beninca uzyskała akredytację SGS. Akredytacja SGS oznacza zdolność firmy do przeprowadzania kontroli jakości zarówno spójnej, jak i w najszerszym zakresie.

Uzyskanie certyfikatu ISO 9001 sygnowane znakiem SGS potwierdza wysoką jakość kontroli produkcji i odpowiedniego doboru materiałów.

Beninca - Certyfikat

W 2013 roku BENINCA otrzymała Certyfikat potwierdzający, że 100% produkcji powstaje we Włoszech, co wyróżnia ją spośród pozostałych producentów.

100 % MADE IN ITALY

PRODUKTY TWORZONE Z PASJĄ – PRODUKOWANE WYŁĄCZNIE WE WŁOSZECH.