fbpx

Forum Branżowe – podsumowanie

Miniony rok 2014 podsumowuje Andrzej Pawluk, Dyrektor Naczelny Beninca Polonia.

Rok 2014 rozpoczęliśmy od uroczystej konferencji i bankietu z okazji 10-lecia Beninca Polonia. W konferencji udział wzięło ponad 160 naszych dystrybutorów. Ich zapewnienia i opinie z lokalnych rynków utwierdzały nas w przekonaniu, że rok 2014 będzie wyjątkowo dobry.

Wzrost sprzedaży na poziomie ponad 25 proc., przy jednoczesnym procentowym wzroście zysku, uzależniony był od wielu czynników. Inwestycja w reklamę, rozwój sieci dystrybucyjnej oraz restrukturyzacja firmy są elementami, które z pewnością miały znaczący wpływ na wizerunek firmy, jak i obsługę klienta.

Zaufanie, którym zostaliśmy obdarzeni przez naszych nowych klientów oraz wsparcie i wieloletnia współpraca z naszymi dystrybutorami pokazały, że obrana wiele lat temu strategia z każdym rokiem przynosi zamierzone cele. Elementem kluczowym, dającym wielką satysfakcję z wykonanej pracy, jest niewątpliwie zwiększenie naszego udziału w rynku.

W 2015 rok wchodzimy z nowymi doświadczeniami, pomysłami i produktami. Już niebawem na targach R+T zaprezentujemy nasze nowości produktowe. Wszystko wskazuje na to, że firma utrzyma swój poziom rozwoju, a co za tym idzie – wzmocni swoją pozycję na rynku – czego życzę wszystkim czytelnikom i reklamodawcom Forum Branżowego.