fbpx

NOWA WERSJA VN

Z przyjemnością informujemy, że nowe modele siłowników do bram garażowych przemysłowych VN są już dostępne. W porównaniu do poprzednich modeli charakteryzują się kilkoma ulepszeniami.

NOWA SKRZYNKA OKABLOWANIA DLA WSZYSTKICH NOWYCH MODELI VN.

Nowa skrzynka ułatwia szybkie i wygodne okablowanie silnika dzięki zastosowaniu trzech różnych miejsc na wpuszczenie kabli.

NOWA WERSJA VN.UP Z WBUDOWANĄ CENTRALĄ STERUJĄCĄ

Zalecane w przypadku sterowania ręcznego (obecności osoby obsługującej – funkcja totman). Dostępne modele VN.UP w wersji z silnikiem jednofazowym z szybkim rozblokowaniem sznurkowym lub  łańcuchowym (VN.S20 UP, VN.S40 UP, VN.M40 UP, VN.M20 UP).  Dostępne z wbudowaną centralą sterującą.

ENKODER ORAZ SZYBKIE OKABLOWANIE W WERSJI  VN.ESW

Jedną z najważniejszych innowacji jest to, że wersje ESW są wyposażone w enkoder, który umożliwia regulację położenia wyłączników krańcowych otwierania i zamykania drzwi bezpośrednio z centrali sterującej. Ponadto szybkie połączenie za pomocą przewodu z wtykami umożliwia zmniejszenie czasu instalacji.

Instrukcje do nowych modeli VN dostępne na www.beninca.pl w strefie dystrybutora.  Produkty znajdują się w aktualnym katalogu Beninca 2019.

Szczegółowe informacje dostępne w dziale technicznym i u przedstawicieli handlowych.