fbpx

Rodzina BENINCA rośnie w siłę.

SEAV w Grupie Beninca.

Pod koniec 2023 roku do rodziny Beninca dołączyła nowa spółka SEAV S.r.l z siedzibą w Osimo https://www.seav.com/ szczegóły przejęcia fabryki SEAV przez GRUPĘ BENINCA.

SEAV od ponad 40 lat projektuje produkty i rozwiązania odpowiadające potrzebom wielu różnych sektorów, od automatyki do bram, rolet, markiz i pergoli po piloty do okapów kuchennych. Przejęcie odbyło się poprzez zakup 90 procent udziałów SEAV i własności nieruchomości.

Powody zakupu kolejnych fabryk wyjaśniają właściciele Grupy Beninca: „Wracamy do inwestowania we Włoszech”, mówi Aldo Benincà, założyciel i dyrektor zarządzający Automatismi Benincà. „Włochy są ważnym krajem dla nas i firmy Seav S.r.l, która z sukcesem działa od 40 lat w produkcji elektroniki na rynku włoskim. Uważamy, że dalsze inwestowanie w wiedzę techniczną jest niezwykle istotne, aby móc osiągnąć dalszy rozwój w tak tętniącym życiem obszarze biznesowym” – skomentował Luigi Benincà, założyciel i dyrektor generalny Automatismi Benincà.

Jesteśmy przekonani, że produkty SEAV, o rewelacyjnej relacji jakości do ceny, znajdą grono wiernych odbiorców w Polsce. Pierwsza partia pilotów wraz z odbiornikami już jest użytkowana przez klientów w Polsce, i uzyskały one bardzo dobrą opinię naszych Partnerów Handlowych. Dziękujemy

Szczegóły: marketing@beninca.pl