fbpx

Uroczysta Konferencja i Gala Partnerów Handlowych Beninca Polonia

15-lecie działalności Beninca Polonia i 40-lecie Automatismi Beninca.

28.02.2019 świętowaliśmy 15-lecie działalności Beninca Polonia i 40-lecie Automatismi Beninca. Konferencja i uroczysta Gala Partnerów Handlowych miała miejsce w hotelu Novotel w Warszawie. Specjalnie na tę okazję przyjechał współzałożyciel i współwłaściciel obydwu firm Aldo Beninca wraz z dyrektorem zarządzającym Tommaso Lunardi.

Podczas konferencji dyrektor naczelny Beninca Polonia Andrzej Pawluk w dużym skrócie przedstawił historię firm, jak również nowe produkty i plany na przyszłość.

Część wieczorna obfitowała w wydarzenia. Uroczysta kolacja rozpoczęła się od wręczenia statuetek Autoryzowanym Partnerom Handlowym Beninca Polonia. Następnie znany aktor Rafał Rutkowski zaprezentował spektakl one-man show pt.: „Seks polski”.

Zostały również ogłoszone wyniki zabawy z okazji 15-lecia działalności Beninca Polonia i 40-lecia Automatismi Beninca.Zabawa pn.:‘’Poszukiwana, poszukiwany … najstarszy (prawdopodobnie ) zamontowany i działający napęd Beninca w Polsce” cieszyła się ogromny zainteresowaniem wśród Partnerów Handlowych ale i użytkowników napędów Beninca. Komisja ds. Zabawy nie miała łatwej pracy. Ostatecznie nagroda główna, najszybszy napęd BULL624 TURBO, została przyznana do firmie Bramatic z Warszawy, szczegóły. :

https://beninca.pl/konkurs-na-15-lecie-najstarszy-naped/ .

Oficjalne części wieczoru przeplatane były zabawą przy muzyce na żywo. Najwytrwalsi Partnerzy Handlowi bawili się do 4 na ranem !