fbpx

XLB.L i ONE.2WB-MS NOWA LAMPA I ODBIORNIK

XLB.L- Lampa

 

Lampa sygnalizacyjna z zasilaniem 24V DC, ultrakompaktowa konstrukcja,  może być dostosowana do dowolnych instalacji jako zewnętrzna lamapa ostrzegawcza.

Możliwość montażu w obudowie XLB. Lampa XLB.L idealnie sprawdza się w miejscach, w których konieczne jest zminimalizowanie wymiarów lub ograniczenie estetyki do minimum.

Nowa lampa ostrzegawcza charakteryzuje się 9 diodami LED które mogą być niezależnie zarządzane. Lampa może nie tylko migać, ale może być użyta jako światło dodatkowe lub światło stałe w centralach które posiadają wyjście na lampę z funkcją migania.

 

 

 

ONE.2WB-MS – Odbiornik radiowy

 

Nowy odbiornik ONE.2WB-MS posiada funkcję ochrony instalacji radiowych przed próbami ingerencji osób trzecich.

Dzięki prostej procedurze,  możemy zablokować odbiornik radiowy w taki sposób, aby tylko osoba posiadająca pilot typu MASTER  (maksymalnie 3) miała możliwość  programowania kolejnych pilotów.

Piloty nadrzędne typu MASTER stają  są niezbędne do zapisywania nowych pilotów.

Rozwiązanie tego rodzaju stanowi idealne rozwiązanie chroniące przed dostępem osób nieupoważnionych oraz znacząco zwiększają bezpieczeństwo.

 

XLB.L i ONE.2WB-MS to kolejne produkty w ofercie, nie zastępują zamieszczonych w katalogu Beninca 2019 lamp i odbiorników.