fbpx

Automaty do bram wjazdowych – inteligentny dom zaczyna się od automatyzacji!

Nowe technologie zapewniają nam rozwiązania, które ułatwiają życie na każdym kroku. Rolety, które zamykają się o zmierzchu, światło zapalające się, kiedy wchodzisz do pomieszczenia – te i wiele innych rozwiązań inteligentnego domu stają się normą w dzisiejszym świecie. Automatyzacja pracy bramy wjazdowej to pierwszy krok do stworzenia systemu smart home. Inteligentny dom zaczyna się od automatyzacji. Twoja brama wjazdowa też może być smart. Montaż bramy z napędem elektrycznym zapewnia wygodny i bezpieczny dostęp do posesji. Postaw na inteligentne zarządzanie bramami wjazdowymi z Beninca. Dlaczego warto? Jak to działa?

Inteligentne sterowanie bramą – pierwszy krok do domu inteligentnego

Automaty do bram stały się standardem. Coraz rzadziej przy montażu nowej bramy Klienci decydują się na bramę bez napędu. Inteligentne napędy do bram to dobry start do przekształcenia systemu zarządzania domem na wersję smart. Nie musisz od razu budować inteligentnego domu od podstaw. Prosty moduł WiFi w napędzie sprawi, że bez wysiłku otworzysz i zamkniesz bramę z poziomu swojego smartfona.

Szukasz innowacyjnych rozwiązań, które ułatwią Ci codzienne funkcjonowanie w domu? Wykorzystaj do tego nowoczesne technologie, zastosuj inteligentne automaty do bram.

Brama sterowana smartfonem

Smartfon to urządzenie, które prawdopodobnie masz ze sobą na każdym kroku. Teraz możesz go wykorzystać również jako pilot do zdalnego sterowania bramą. Wykorzystując inteligentny system kontroli dostępu do bramy, możesz otwierać i zamykać bramę wjazdową oraz furtkę z odległości. Wygodne, prawda? Co więcej, masz możliwość pobrania informacji o statusie bramy i furtki, gdziekolwiek jesteś.

Jak to działa? Sterownik połączony jest z routerem w Twoim domu, dzięki czemu możesz sterować bramą i furtką z dowolnego miejsca – z pracy lub restauracji. Dodatkowo możesz kontrolować status bramy i furtki. Specjalny moduł WiFi jest montowany w napędzie bramy. Sterowanie odbywa się za pomocą intuicyjnej aplikacji na smartfonie. Do obsługi bramy jest potrzebny tylko dostęp do internetu.

Brama na pilota

Możesz też skorzystać z rozwiązania z modułem GSM, który umożliwia sterowanie poprzez połączenie CLIP lub SMS i może być wykorzystywany nawet przez 2000 użytkowników. To wygodne, proste rozwiązanie, które można zastosować w sytuacji, kiedy potrzebne jest więcej pilotów. Dorabianie każdego pilota z osobna jest kosztowne, dlatego w przypadku wspólnot mieszkaniowych lub dużych przedsiębiorstw moduły GSM do bram będą najlepszym rozwiązaniem.

Sterowanie bramami bez wysiłku z inteligentną bramą wjazdową

Dlaczego warto zastosować zdalnie sterowane automaty do bramy wjazdowej? Zobacz korzyści, jakie przyniosą Ci inteligentne rozwiązania automatyki do bram!

Wygodnie otwieraj i zamykaj bramę

Podstawową korzyścią jest komfort. Możliwość zdalnego sterowania bramą jest po prostu wygodna. Nie lubisz nosić przy sobie pęku kluczy? Sterowanie bramą poprzez smartfon będzie dla Ciebie dużym ułatwieniem. Za oknem samochodu leje deszcz? Nie musisz wysiadać z auta, aby otworzyć bramę wjazdową. Dojeżdżasz do garażu bez wychodzenia z pojazdu. Lista zalet tego rozwiązania jest długa.

  • Zdalnie otwierasz bramę gościom.
  • Nie musisz pchać i siłować się z bramą, kiedy na dworze zima.
  • Zdalnie sprawdzasz, czy dzieci zamknęły bramę i furtkę po wyjściu do szkoły.
  • Odbierasz paczki kurierskie i wpuszczasz kuriera, siedząc wygodnie w biurze.

Zadbaj o bezpieczeństwo

Inteligentne urządzenia do sterowania bramami pozwalają Ci otwierać i zamykać bramę oraz śledzić status bramy oraz furtki z dowolnego miejsca na świecie. Masz pełną kontrolę i pewność, że Twój dom jest właściwie zabezpieczony. Wpuszczasz na posesję tylko upoważnione osoby, a całe zarządzanie otwieraniem i zamykaniem odbywa się z pomocą smatrfona. Dzięki inteligentnym bramom z napędem Beninca i modułom WiFi zawsze i wszędzie jesteś połączony z domowym systemem zarządzania bramą. Zdalnie sterujesz automatem do bramy, kiedy jesteś w domu i poza nim. Wystarczy telefon, który zawsze masz w kieszeni.

Kiedy jesteś na wakacjach, nie musisz martwić się o bezpieczeństwo. Informacje o statusie bramy i furtki masz zawsze pod ręką. Dzięki takiej funkcji możesz na bieżąco sprawdzać i kontrolować, co dzieje się przed Twoim domem. Każda nieautoryzowana próba otwarcia bramy zostaje natychmiast wykryta, a Ty otrzymujesz informację o zdarzeniu na smartfon. Napęd bramy sterowanej telefonem można dodatkowo zintegrować z domowym systemem alarmowym. Obsługa bram przy użyciu aplikacji to duży element inteligentnego domu. Zarządzaj bramą inteligentnie z Beninca!

Zarządzaj kilkoma urządzeniami jednocześnie

W Beninca oferujemy rozwiązania nie tylko do automatyki bram. Nowoczesne rozwiązania, takie jak piloty i moduły WiFi, pozwalają też na sterowanie innymi urządzeniami – zamkiem drzwi, roletami, oświetleniem, ogrzewaniem czy systemami nawadniania ogrodów.

Wybierz inteligentne automaty do bram i wykonaj pierwszy krok do inteligentnego domu.